از مرقد امام خمینی (ره) تا بین الحرمینِ کربلا

به گزارش خبرگزاری برنا؛ پیر حسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر با رمز «یاحسین» فرمان مانور خودرویی تیم‌های اعزامی هلال احمر به عملیات خدمت‌رسانی به زائران اربعین را اعلام کرد. این آخرین بخش مراسم بدرقه کاروان درمانی و امدادی هلال احمر برای اعزام به مرزهای غربی و جنوب‌غربی کشور و همچنین محورهای تعیین شده در خاک عراق است.

رئیس جمعیت هلال احمر در رژه خودرویی که پس از زیارت مزار امام خمینی (ره) و تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا آغاز شد، گفت: بدرقه کاروان امدادی و درمانی هلال احمر به عملیات اربعین حسینی را از حرم امام خمینی (ره) آغاز کردیم تا از امام عزیزمان و شهدا بخواهیم که واسطه شوند تا توفیق بهترین خدمتگزاری به زائران امام حسین (ع) و ابوالفضل العباس (ع) را داشته باشیم. بدرقه را در جوار حرم امام راحل انجام دادیم تا یادمان نرود که مدیون چه بزرگانی هستیم.

کولیوند ادامه داد: خدایا تو شاهد باش که امروز جوانانی عازم عتبات عالیات هستند که با عشق و علاقه حاضرند حتی جان خود را برای رفع آلام مردم فدا کنند.

وی توضیح داد: تعدادی بسیار زیادی از امدادگران، پزشکان و پرستاران داوطلب جمعیت هلال احمر برای شرکت در عملیات خدمت‌رسانی در اربعین در دو سوی مرز ایران و عراق، ثبت نام کردند که متأسفانه نتوانستیم تعداد زیادی از آن‌ها را در این کاروان داشته باشیم و مشارکت امدادگران بسیار بیشتر از نیاز ما بود.

 

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف