از برگزاری مسابقات ورزشی مشترک با کشورهای همسایه حمایت می کنیم

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی، محمدصادق معتمدیان امروز در جلسه شورای عالی ورزش استان با تاکید بر جبران عقب افتادگی های آذربایجان غربی در حوزه ورزش، افزود: برای تکمیل پروژه های نیمه تمام حوزه ورزش در مناطق محروم و کم برخوردار جهت رسیدن استان به میانگین سرانه ورزش کشور، نیازمند اهتمام جدی دستگاههای متولی هستیم.

وی در ادامه با اشاره به آغاز استفاده عمومی از اماکن ورزشی حوزه آموزش و پرورش آذربایجان غربی، خاطرنشان کرد: جهت استفاده از ظرفیت اماکن ورزشی تحت نظر اداره آموزش و پرورش در سطح استان، اطلاع رسانی لازم به مردم صورت پذیرد.

استاندار آذربایجان غربی همچنین با تاکید بر پیگیری اجرای طرح ورزش کارکنان دستگاهها، افزود: از ظرفیت های ادارات ورزش و جوانان استان جهت رونق ورزش های همگانی استفاده شود.

معتمدیان برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات ورزشی مشترک با کشورهای همسایه را نیز مهم دانست و افزود: از روند برگزاری این نوع مسابقات ورزشی حمایت می کنیم .

وی در ادامه با تاکید بر مشورت و حمایت از هیئت های ورزشی استان، یادآور شد: از ظرفیت خیرین برای توسعه فضاهای جدید ورزشی و جبران عقب افتادگی ها در مناطق محروم آذربایجان غربی استفاده شود.

استاندار آذربایجان غربی همچنین با اشاره به اهمیت تامین زیرساخت های ورزشی استان، افزود: در راستای تمرکز برای بهبود شاخص های توسعه و ایجاد توازن در اجرای طرح های عمرانی مناطق محروم و کم برخوردار، عدالت محوری در توزیع اعتبارات و تامین مطالبات مردم در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف