ارغوانی: مشکلات مالی مانع ساخت برنامه های مناسبتی است

احسان ارغوانی تهیه کننده برنامه های تلویزیونی در گفت و‌گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری برنا درباره عملکرد تلویزیون در ساخت برنامه های مناسبتی به نسبت گذشته گفت: در سال های قبل تلویزیون در مناسبت های مختلفی چون محرم، رمضان و نوروز با دست پرتری به نسبت این روزها ظاهر می شد و برنامه سازی می کرد. اما به هر ترتیب این روزها مشکلات مالی روی تصمیم گیری های مدیران تاثیرگذاشته است و‌ فردی که می‌خواهد برنامه مناسبتی بسازد باید فکر بودجه اش را هم بکند، یعنی از ابتدا به ساکن اگر بودجه معین و مشخصی نباشد رفتن به سمت ساخت چنین برنامه هایی مشکل خواهد شد.

وی افزود: یک برنامه ساز باید بداند چقدر بودجه دارد تا بر مبنای آن بتواند تهیه کننده، مجری، طراح دکور، نویسنده و … را هم کنار هم بچیند. به عقیده من مشکلات مالی که مدیران در این سالها داشتند در این اتفاق و کم فروغی برنامه های مناسبتی دخیل بوده است.

وی ادامه داد: از سویی می دانید که در سالهای اخیر اغلب تهیه کننده ها برای تامین بودجه کارشان، می بایست به دنبال اسپانسر باشند و همین کار به شدت سختی است و این را هم می دانید که برنامه های مناسبتی، برنامه های پر هزینه ای هستند.

ارغوانی افزود: از الان نمی توانیم مدیران جدید تلویزیونی که تازه آمدند را قضاوت کرد و باید به آنها زمان داد و دید چه تصمیمی می گیرند چون در تغییر و تحول های هر دوره ای دیدیم که باید یکسالی بگذرد تا بتوانیم این افراد را قضاوت کنیم.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف