ادامه تلاش‌ها برای تعویق انتخابات کمیته المپیک/ پوریا سرپرست می‌شود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، انتخابات کمیته ملی المپیک بعد از چند بار تعویق ساعت 14 امروز (یکشنبه 6 شهریور) برگزار خواهد شد تا رئیس، نایب رئیس و اعضای هیئت اجرایی انتخاب شوند.

در فاصله چند ساعت تا آغاز این مجمع، برخی افراد در تلاش هستند تا این انتخابات به تعویق بیفتد و در زمان دیگری برگزار شود. جدیدترین اقدام برای رسیدن به این هدف، تلاش برای صدور حکم سرپرستی برای محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون است.

در صورتی که این اتفاق رخ بدهد، از تعداد اعضای رشته‌های المپیکی در مجمع کاسته می‌شود و این یک اقدام در مسیر لغو انتخابات محسوب می‌شود.

تلاش برای صدور حکم سرپرستی در حالی صورت می‌گیرد که مجمع فدراسیون بدمینتون هفته گذشته تشکیل و ادامه ریاست پوریا تا زمان برگزاری انتخابات فدراسیون به تصویب رسید.

به گزارش تسنیم، پست ریاست، مهم‌ترین بخش انتخابات است و 4 کاندیدا به دنبال رسیدن به این صندلی هستند. هرچند بر سر اعلام نام مهدی علی‌نژاد حواشی زیادی به وجود آمد که با واکنش تند وی همراه بود، ولی در نهایت عصر امروز از بین محمود خسروی‌وفا، مهدی علی‌نژاد، مجید شایسته و فضل‌الله‌ باقرزاده یک نفر به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک معرفی خواهد شد. اگر چه بسیاری بر این اعتقاد هستند که به احتمال فراوان رئیس آینده کمیته از بین خسروی‌وفا و علی‌نژاد انتخاب می‌شود.

انتخاب دو نایب رئیس و 7 عضو هیئت اجرایی از دیگر بخش‌های انتخابات امروز است.

 

انتهای پیام/