احداث بازار میوه و تره بار در منطقه 9 تهران

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سیدمحمد رحیم مرتضوی شهردارمنطقه 9 تهران گفت: اداره ساماندهی در5 ماهه نخست سال اقدام به نظارت و ساماندهی بر اصناف و رفع آلودگی های محیط زیستی صنوف و صنایع کرده است.

وی افزود: در این راستا 120 مورد بازدید از واحدهای صنفی دارای رای کمیسیون بند  20 ماده 55 قانون شهرداری ها و بازبینی وضعیت اجرای رای پرونده ها در دستور کار قرار گرفت.

شهردارمنطقه 9 تهران با اشاره به ماموریت زیست محیطی مدیریت شهری، از 250 مورد نظارت و بازرسی واحد های صنفی و مشاغل دارای آلودگی زیست محیطی از جمله 13 کارواش در منطقه خبر داد. 

وی در ادامه ضمن اشاره به برگزاری جلسات مداوم کمیته ایمنی به منظور پیگیری وضعیت ایمنی اماکن پرخطر، عنوان کرد: در این راستا، اداره ساماندهی معاونت خدمات شهری ضمن ارسال 210 مورد دستورالعمل ایمنی برای اصناف و صنایع، اقدام به 5 مورد بازدید ازاماکن ناایمن و پرخطر کرده است.

مرتضوی احداث بازار میوه و تره بار را از دیگر اقدامات مدیریت شهری منطقه 9 تهران برشمرد و گفت: با هدف تامین نیازهای شهروندان و دسترسی راحت تر مردم به بازارهای میوه و تره بار، از 4 زمین مناسب و بلامعارض برای احداث بازار میوه و تره بار بازدید بعمل آمده است. 

شهردار منطقه 9 تهران در ادامه از اجرای مستمر طرح راه خدمت در محورهای خیابان استاد معین و دانشگاه هوایی خبر داد و افزود: این طرح به دنبال رصد مستمر وضعیت معابر شهری است و در این راستا 65 مورد نظارت موردی در این محورها انجام گرفته است.

وی همچنین در خصوص کنترل و مبارزه با جانوران مضر شهری در راستای رفع معضلات بهداشتی و کنترل جمعیت موش توسط اکیپ کنترل حیوانات شهری گفت:  طرح ضربتی آماده باش و استقرار اکیپ کنترل جانوران مضر شهری از ابتدای سال اجرا و  نیز 150 مورد در محورهای خیابان استاد معین و دانشگاه هوایی انجام شده است.

مرتضوی در پایان از 1650 مورد عملیات شناسایی، طعمه گذاری، لانه کوبی، انسداد مقاوم و نصب دریچه و نیز اقدامات فرهنگی نظیر 700 مورد توزیع کتابچه، بروشور و برپایی غرفه آموزشی و نصب بنر در پهنه غربی پایتخت خبر داد.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف