احتمال پایان همکاری پوچه دیاز اسپانیایی با تیم ملی هندبال زنان

فدراسیون هندبال ایران احتمالا دیگر قصد ندارد با مونتسرات پوچه دیاز اسپانیایی به عنوان مربی تیم ملی هندبال زنان ادامه دهد و احتمالا هدایت این تیم به عهده مسعود ظهرابی خواهد بود. 

فدراسیون هندبال ایران ۱۶ تیر با مونتسرات پوچه‌دیاز اسپانیایی برای هدایت تیم ملی هندبال زنان برای حضور در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی و مسابقات قهرمانی زنان آسیا قرارداد بست. حال با توجه به اختلاف نظرهایی که میان ظهرابی و مربی اسپانیایی به وجود آمد فدراسیون هندبال دیگر بنا ندارد که با پوچه دیاز ادامه همکاری داشته باشد. 

در بازی‌های کشورهای اسلامی مونتسرات پوچه‌دیاز به عنوان مربی و مسعود ظهرابی به عنوان مدیر فنی هدایت تیم هندبال زنان ایران را برعهده داشتند که تیم ملی ایران در این مسابقات با سه شکست مقابل آذربایجان، کامرون و آذربایجان و یک پیروزی برابر افغانستان از میان هشت تیم در رده ششم کشورهای اسلامی قرار گرفت.

نوزدهمین دوره رقابت‌های هندبال قهرمانی زنان آسیا از ۲۹ آبان تا ۱۴ آذر به میزبانی اینچئون‌ کره‌جنوبی برگزار خواهد شد. تیم ملی ایران در گروه A این رقابت‌ها با تیم‌ها ملی کره‌جنوبی، ازبکستان، هند و استرالیا هم‌گروه است.

با این شرایط باید هر چه زودتر تمرینات این تیم استارت بخورد. تیم ملی زنان ایران در دوره قبل مسابقات آسیا با قرارگیری در رده چهارم برای اولین بار سهمیه جهانی را کسب کرده بود.

البته مونتسرات پوچه‌دیاز هدایت تیم هندبال باشگاه فولاد مبارکه سپاهان را هم بر عهده گرفته و قرار است در ادامه حضورش در ایران برای حضور هر چه بهتر در جام باشگاه‌های آسیا و همچنین مسابقات لیگ برتر با این باشگاه همکاری داشته باشد.