اجرای طرح توزیع مستقیم بسته لوازم التحریر/ اهدای یک میلیون بسته نوشت افزار

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، حامد علامتی مدیرعامل کانون فکری کودکان و نوجوانان در نشست خبری اظهار کرد: موضوع عدالت آموزشی در قرارگاه مربوط پیگیری می شود ولی اجرا توسط بخش‌های اجرایی است که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یکی از همین بخش‌هاست.

وی افزود: سیاست ما حمایت از تولید کنندگانی است که در عرصه‌های مختلف خصوصاً نوشت افزار ایرانی تلاش می کنند؛ هشتمین دوره نمایشگاه نوشت افزار  با ۱۰۰ تولید کننده و ۶۰ غرفه در حال فعالیت است است سیاست ما حمایت تمام قد از تولید کنندگان داخلی است.

علامتی افزود: بیش از ۱۰۰۰ مرکز فرهنگی در سراسر کشور داریم که می‌توانیم به طور دایمی در خدمت این گروه باشیم و بازار عرضه و توزیع در خدمت تولیدکنندگان با نگاه فرهنگی هستیم.

وی تصریح کرد: ۳۰ قلم کالا در سه بسته که دو بسته برای دانش‌آموزان ابتدایی به تفکیک دخترانه و پسرانه و یک بسته برای دانش آموزان متوسطه تهیه شده است تا ۵۰۰ هزار بسته را آمادگی کردیم.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افزود: به دنبال سود نیستیم و رابط هستیم. تا ۲۵ شهریور ثبت سفارش می کنند و محصولات را تا اول مهر به دست می رسد  و محصولاتی که بعد از ۲۵ شهریور ثبت شود نیمه اول مهر به دست دانش‌آموزان می‌رسد.

وی ادامه داد: پویشی را به همراه نهادهای دیگر داریم که  یک میلیون بسته نوشت افزار ایرانی – اسلامی برای دانش‌آموزان کم برخوردار در دستور کار است تا قبل از شروع سال تحصیلی به دستشان برسد. 

ابن خبر در حال به روز رسانی است