آنچلوتی: آسنسیو برود، مهاجم جدیدی نخواهیم خرید

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در نشست خبری پیش از بازی بامداد دوشنبه تیمش برابر اسپانیول در هفته سوم لالیگا، درباره آخرین وضعیت کهکشانی‌ها گفت: کروس به خوبی ریکاوری کرده است، همین‌طور رودریگو. در کل تیم وضعیت خوبی دارد و ما برای دیداری که فصل سال گذشته نتیجه‌اش را واگذار کردیم، آماده‌ایم. اسپانیول تیمی جنگنده است بنابراین لازم است که با تمام توان‌مان بازی کنیم.

در فاصله کمتر از یک هفته به پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی، اخباری مبنی بر احتمال جدایی مارکو آسنسیو از رئال مادرید شنیده می‌شود و آنچلوتی هم این موضوع که بازیکن اسپانیایی به دنبال تیم جدید است را تأیید کرد.

وی اظهار داشت: در مورد مارکو اتفاق جدیدی رخ نداده است. او فقط در حال ارزیابی شرایط است. روز دوم سپتامبر همه چیز مشخص خواهد شد. اگر کنار ما بماند یکی از بازیکنان مهم تیم خواهد بود و من هم خوشحال می‌شوم، چرا که فصل گذشته در بسیاری از هفته‌ها او را در اختیار نداشتم.

کارلتو در پاسخ به این سؤال که در صورت رفتن آسنسیو، رئال مادرید بازیکنی جدید را جانشین او خواهد کرد، گفت: اگر مارکو برود؟ من روی ماریانو حساب می‌کنم اما جز او ما در این پست بهترین بازیکن دنیا را داریم (کریم بنزما). بنابراین کار ماریانو برای رسیدن به ترکیب اصلی سخت خواهد بود.

انتهای پیام/