آمادگی آمانوف به استقلال کمک خواهد کرد/ امیدوارم مشکلات برطرف شود

میلاد نوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص بازی استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: انتظار تمام هواداران از استقلال برد است و طبیعتا نمی‌توان گفت کسب یک تساوی اتفاقی راضی کننده است. هنوز این تیم به اوج آمادگی نرسیده و صددرصد با تمام قوا مقابل رقبا قرار نگرفته است. امیدوارم به زودی مشکلات استقلال حل شود و با اوج آمادگی به مصاف رقبا برود.

وی درباره نقطه ضعف استقلال در بازی‌های امسال گفت: استقلال در حال حاضر یک پلی میکر و هافبک طراح می‌خواهد. حس می‌کنم اگر آمانوف آماده شود به شدت به استقلال کمک می‌کند. به نظرم او با توجه به قدرت حمل توپ، تکنیک و خلاقیتش می‌تواند این نقطه ضعف مهم را حل کند. همچنین حس می‌کنم در خط هافبک سرعت انتقال توپ بسیار کم است.

آیا استقلالی بیش از حد مهاجم دارد؟ نوری اینگونه پاسخ داد: استقلال مهاجمانی باکیفیت دارد اما توپ به آن‌ها نمی‌رسد. به نظرم یک بازیکن خلاق که به مهاجمان پاس خوب بدهد خالی است.

هافبک اسبق آبی‌ها درباره انتخاب بهترین خرید فصل استقلال گفت: زود است که بخواهیم بازیکنی را به عنوان بهترین خرید بدانیم. هنوز بازیکنان جا نیفتاده‌اند و به نظرم مهدی قایدی یکی از بهترین‌ها است. او انگیزه‌های بالایی دارد تا خود را دوباره اثبات کند.

نوری پیش‌بینی خود از آینده استقلال را این‌گونه شرح داد: به نظرم بازیکنی با شرایط آمانوف اگر آماده باشد مشکلات حل می‌شود و این تیم در مسیر قهرمانی رو به جلو حرکت می‌‌کند.

وی درباره مدعیان قهرمانی گفت: تیم سپاهان را تیم خوبی می‌دانم. استقلال که مانند همیشه مدعی است و گل گهر را هم تیم خوبی می‌دانم. پرسپولیس تیم خوبی بسته است. می‌توان گفت مانند همیشه همان مدعیان سنتی گزینه‌های اصلی قهرمانی‌ هستند.

خبرنگار: علی رضایی

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف