آغاز مذاکرات رونالدو با رقیب لندنی منچستریونایتد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رونالدو همچنان بر تصمیمش برای جدایی از یونایتد تاکید دارد و تلاش‌ها برای پیدا کردن باشگاه جدید برای او ادامه دارد.

این بازیکن پرتغالی در دو بازی گذشته برابر لیورپول و ساوتهمپتون نیمکت‌نشین بوده است و به نظر می‌رسد که احتمال جدایی او از این باشگاه تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی در روز پنج‌شنبه وجود دارد.

پیش از این شایعاتی درباره احتمال پیوستن او به چلسی به گوش رسیده بود اما حالا بعضی از رسانه‌های انگلیسی مدعی شده‌اند که مذاکرات برای انتقال این بازیکن به لندن بار دیگر از سر گرفته شده است.

گفته می‌شود ترجیح رونالدو این است که از لیگ برتر انگلیس جدا شود اما پیشنهادهای خوب و چشم‌گیری از سوی باشگاه‌های خارج از این لیگ دریافت نکرده است و این موضوع کار را برای انتخاب سخت کرده است.

مندس به صورت جدی او را به مدیران چلسی پیشنهاد کرده است و آنها در حال بررسی شرایط جذب این بازیکن در فرصت کوتاه باقی مانده هستند. این در حالی است که پیش از این منابع نزدیک به توماس توخل خبر داده بودند که رالف رانگنیک به او هشدار داده است که به هیچ وجه با جذب رونالدو موافقت نکند و همین موضوع باعث شده است که این مربی آلمانی علیرغم نیازش به جذب یک مهاجم دیگر پس از جدایی تیمو ورنر و روملو لوکاکو، علاقه‌ای به اضافه شدن این بازیکن به جمع شاگردانش نداشته باشد.

بیشتر بخوانید:

258 258