آغاز رویداد تابستانه ارس/عرضه انواع کالاهای موردنیاز خانوار با تخفیفات ویژه‌


 آغاز رویداد تابستانه ارس/عرضه انواع کالاهای موردنیاز خانوار با تخفیفات ویژه‌

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از آغاز رویداد تابستانه ارس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، محسن محمدزاده سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس اظهار داشت: این رویداد از دهم لغایت سی‌ویکم شهریورماه با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه ارس و جامعه بازاریان و اصناف منطقه برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این رویداد انواع کالاهای موردنیاز خانوار اعم از البسه، کیف و کفش، عرقیجات و نوشیدنی، لوازم آرایشی، بهداشتی و شوینده، صنایع دستی، کتاب و لوازم تحریر، خوراکی و سایر اقلام با تخفیفات ویژه در سطح منطقه و نمایشگاه لاچین سنتر ارس عرضه خواهد شد.

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس اجرای برنامه‌های ورزشی و تفریحی را از محورهای رویداد تابستانه ارس خاطرنشان کرد: در راستای افزایش شور و نشاط اجتماعی ضمن ارائه خدمات بالن‌سواری، پاراموتور، پاراگلایدر، پینت‌بال و کارتینگ به گردشگران، مسابقات دوچرخه‌سواری، سرگرمی و مهارت، بادبادک، دارت و طناب‌کشی در رده سنی کودکان و مسابقات ماهیگیری و قایق‌سواری خانوادگی در رده بزرگ‌سالان برگزار خواهد شد.

وی برگزاری جشنواره مادر و کودک، باشگاه دهه نودی‌ها نمایش عروسکی، استندآپ کمدی و نمایش‌های کودکانه با حضور چهره‌های ملی را از دیگر برنامه‌هایی برشمرد که برای این رویداد درنظر گرفته شده است.

محمدزاده با اعلام اینکه در راستای رونق بازار، با مشارکت بازاریان جوایز نفیسی برای خریداران به قیدقرعه اختصاص یافته است، توضیح داد: طبق فرایند تعریف شده توسط جامعه بازاریان و اصناف منطقه آزاد ارس، افراد به ازای هر ۴۰۰ هزار تومان خرید یک کد قرعه‌کشی دریافت می‌کنند و با ارسال آن به سامانه ۱۰۰۰۵۳۵۹ در قرعه‌کشی هفتگی مشارکت داده می‌شوند.

وی یادآور شد: ۱۰ کمک هزینه خرید لوازم خانگی، ۶۰ سکه بهار آزادی و صدها کارت هدیه میلیونی از جمله جوایزی است که شرکت سرمایه‌گذاری و جامعه بازاریان و اصناف برای برندگان در نظر گرفته‌اند.

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس با بیان اینکه در رویداد تابستانه ارس محصولات تولیدی منطقه نیز در کنار کالاهای برند عرضه خواهد شد، تصریح کرد: تعدادی از مراکز اقامتی و رستوران‌ها نیز تخفیفاتی را برای گردشگران در نظر گرفته‌اند و یکی از اهداف رویداد ارائه خدمات مطلوب به تمام اقشار جامعه است.

رویداد ارس