آغاز برنامه‌ریزی شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان برای گذر از پیک 1402

هم‌زمان با ریزش بار منطقه مازندران و گلستان به زیر 4 هزار مگاوات، نخستین جلسه رسمی پیشرفت فیزیکی پروژه‌های توسعه و احداث برای گذر از پیک 1402 در برق منطقه‌ای مازندران و گلستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، کوروش موسوی تاکامی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان در این جلسه با تقدیر از تلاش جهادی پرنسل خدوم این شرکت در گذر از پیک مصرف برق، اظهار داشت: با همدلی، وفاق و تلاش شبانه‌روزی فعالان این بخش شاهد گذر از پیک بدون خاموشی بودیم که این به نوبه خود یک رکورد جدید است که باید ثبت شود.

وی ادامه داد: از امروز زنگ شروع عملیات اجرایی پروژه‌های توسعه و احداث برق منطقه‌ ای مازندران و گلستان با تمرکز بر احداث خطوط انتقال که در دهه گذشته متأسفانه با توجه به شرایط معارضین و مسائل مالی و سایر موارد مغفول مانده است، به صدا در می‌آید.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان با اشاره به عزم جدی مسئولان این شرکت برای تقویت زیرساخت‌های شبکه برق استان‌های مازندران و گلستان، تصریح کرد: با روش‌های نظارت بر کنترل پروژه مکانیزه تبلت پایه و پهپاد محور، پروژه‌ها به صورت دقیق و بر اساس برنامه زما‌ن‌بندی و تخصیص منابع مالی رصد می‌شوند.

وی افزود: همه پتانسیل موجود در استان‌های مازندران و گلستان از جمله استانداران توانمند، ولایی و متخصص استان‌ها، دستگاه‌های قضایی، انتظامی، امنیتی و بازرسی در اجرای پروژه‌ها به مدد می‌طلبیم و انشالله با درایت استانداران انقلابی برادران دکتر حسینی پور و دکتر زنگانه که در طی پنج ماه گذشته نیز پرتوان و قدرتمند پشتیبان این شرکت بودند، پیک سال بعد را مدیریت و از چالش‌های اجرایی گذر می‌کنیم.

موسوی تاکامی به پتانسیل بالای متخصصان شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان اشاره کرد و گفت: با بهره‌گیری از این ظرفیت بالا، شعار «ما می توانیم» را محقق و عملیاتی خواهیم کرد.