آخرین خبر از مصدومیت طارمی


آخرین خبر از مصدومیت طارمی

سایت خبری«sapo» با بررسی مصدومیت ستاره فوتبال ایران نوشت: مصدومیت «مهدی طارمی» در دیدار برابر اسپورتینگ موجب نگرانی هواداران شده بود.

 

به گزارش خبرگزاری موج، تیم پورتو پرتغال در هفته سوم لیگ برتر پرتغال موفق شد با نتیجه سه بر صفر تیم اسپورتینگ لیسبون را شکست دهد. در این دیدار مهدی طارمی با وجود تاثیرگذاری بر روی گل نخست، مصدوم و در نیمه دوم تعویض شد. مصدومیت و تعویض طارمی موجب نگرانی در بین هوداران تیم ملی فوتبال ایران شد، زیرا مصدومیت این ستاره می‌تواند تیم ملی فوتبال ایران را در جام جهانی با مشکلات زیادی روبرو کند.

همچنین در یک هفته گذشته هواداران تیم فوتبال پورتو پرتغال پیگیر سلامت ستاره ایرانی این تیم بودند. طارمی یکی از ارزشمندترین بازیکنان پورتو به شمار می‌رود که موفق شده تا کنون ۱۰۰ بازی برای این تیم انجام دهد و گل‌های حساسی در لیگ این کشور و لیگ قهرمانان اروپا به ثمر برساند.

سایت ورزشی sapo پرتغال در گزارشی نوشت: مصدومیت مهدی طارمی در دیدار برابر تیم اسپورتینگ موجب غیبت وی از تمرینات گروهی شده و هنوز خبر دقیقی در زمینه حضور این بازیکن در بازی برابر ریوآوه منتشر نشده است. همچنین مارکو گروجیچ دیگر بازیکن پورتو شرایط مشابهی مانند طارمی دارد.

تیم پورتو روز (دوشنبه) در چارچوب هفته چهارم لیگ فوتبال پرتغال به مصاف تیم ریوآوه خواهد رفت. طارمی در نخستین دیدار پورتو در لیگ فوتبال پرتغال، ۲ گل به ثمر رساند اما در هفته دوم و سوم در بازکردن دروازه حریفان ناکام بود.

چند روز پیش نیز الهیار صیادمنش دیگر مهاجم تیم ملی با مصدوم شد و حضورش در جام جهانی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.