آخرین جزئیات از قتل مأمور پلیس در بیمارستان دامغان/ تیر قاتل به سینه شهید رحیمی اصابت کرد

سرهنگ باقر صفر زاده اظهار داشت: قاتل به‌منظور فرار از بیمارستان اقدام به درگیری با عوامل آن کرد و شهید محمدجواد رحیمی نیز به‌منظور آرام کردن فضا و در حین امدادرسانی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی در تشریح وقوع این قتل افزود: در ساعت 12 و 37 دقیقه و در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی استان سمنان مبنی بر درگیری یک جوان با پرسنل بیمارستان ولایت دامغان، عوامل گشت‌های خودروی کلانتری 12 پیروزی دامغان شامل استوار دوم محمدجواد رحیمی به رانندگی یکی از سربازان وظیفه در ساعت 12 و 42 دقیقه در محله بیمارستان حاضر شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان سمنان اضافه کرد: با توجه به اینکه محیط بیمارستان شلوغ بوده و به‌منظور جلوگیری از ایجاد رعب و وحشت در بیمارستان و ایجاد آرامش در آن، شهید استوار دوم محمدجواد رحیمی فرد ضارب را دعوت به آرامش کرد، اما قاتل هنگام امدادرسانی مأمور پلیس در این ماجرا، از اعتماد شهید استوار دوم محمدجواد رحیمی سوءاستفاده کرده و با ربودن اسلحه مأمور به‌سوی وی شلیک کرد.

صفرزاده با بیان اینکه گلوله به قفسه سینه شهید استوار دوم محمدجواد رحیمی اصابت کرد تصریح کرد: در ادامه نیز اقدامات کادر درمان نتیجه‌بخش نبوده و محمدجواد رحیمی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

به گفته این مقام مسئول، ضارب جوان 39 ساله و مجرد بوده که پرونده آن پس از تکمیل برای مراجع قضایی به‌سرعت ارسال می‌شود و نیروی انتظامی پیگیر احقاق حق خانواده شهید محمدجواد رحیمی خواهد بود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان سمنان ضمن تسلیت به خانواده این شهید نیروی انتظامی افزود: شهید استوار دوم محمدجواد رحیمی 35 ساله و اهل شهرستان شاهرود بود که در شهرستان دامغان خدمت می‌کرد.