آئین استقبال رسمی از «بهنام آرین» نایب‌قهرمان مسابقات دوچرخه‌سواری کشورهای اسلامی برگزار شد

به گزارش خبرنگار برنا از همدان، پیش از ظهر یکشنبه با حضور «علی حقیقی» مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، معاونین و مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان، خانواده قهرمان دوچرخه‌سواری کشور، رئیس هیئت استان همدان و جمعی از جامعه ورزش و جوانان استان آئین استقبال رسمی از «بهنام آرین» نایب‌قهرمان مسابقات دوچرخه‌سواری کشورهای اسلامی مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان همدان برگزار شد.

آرین در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی که به میزبانی قونیه ترکیه برگزار شد در مصاف با حریفان خود در دو رشته موفق به کسب دو مدال نقره شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در این آئین ضمن قدردانی از این قهرمان ارزشمند به‌واسطه تلاش و کوشش در راستای کسب عناوین مختلف ورزشی در مسابقات ملی و فراملی، گفت: جا دارد از همه همراهان و یاوران این قهرمان خصوصاً پدر و مادر ایشان تشکر و قدرانی کنیم.

وی کسب مدال‌های رنگارنگ ورزشکاران استان در رقابت‌های مختلف را ارزشمند و مایه مباهات استان و جامعه ورزش عنوان کرد و گفت: در راستای حمایت از بهنام آرین و سایر قهرمانان استان هرآنچه بر اساس قوانین و مقررات مقدور باشد بکار می‌گیریم.

حقیقی خاطرنشان کرد: از هیئت‌های ورزشی نیز انتظار داریم در این راستا با اداره کل ورش و جوانان استان همراهی بیشتر داشته باشند و یاریگر ما باشند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف